Результати Зустрічі АБВУ з питань Контакт-Центрів 27.10.2016.

27 жовтнurl1я 2016 року відбулася довгоочікувана зустріч Асоціації “Бутильовані води України”, що стосувалася питань Контакт-Центрів.

В цей раз члени Асоціації зібралися на базі одного з провідних аутсорсингових Контакт-Центрів України ARCE Contact Center.

Особливу увагу на зустрічі ми приділили питання рекрутингу операторів, менеджерів з продажів та інших категорій співробітників.

Наразі основними каналами залучення є сайти з пошуку роботи, але всі учасники зустрічі відмітили перспективність інноваційних каналів залучення співробітників, а також важливість побудови бренду роботодавця для подальшої успішної роботи.

Також на зустрічі ми обговорили питання навчання в Контакт-Центрі та важливість адаптації та наставництва в роботі.

Олег Мірошниченко, керуючий партнер ARCE Contact Center з командою відкрили завісу Контакт-Центру та розповіли про основні показники в роботі цього підрозділу, від яких залежить ефективність бізнесу.

Також ми обговорили існуючі рішення для Конакт-Центрів. Технології пішли вперед, і тепер для організації  Контакт-Центру потрібен лише Інтернет.

На наступних зустрічах ми обов’язково піднімемо і інші актуальні питання для нашого ринку – впровадження на виробництвах система НАССР, найбільш ефективні канали залучення клієнтів, розрахунок цінності клієнта, строку роботи з компанією та ін.

Будь ласка, стежте за нами та реєструйтеся на наші заходи!