Результати зустрічі АБВУ в Одесі

IMG_20160722_12425222 липня 2016 року відбулася зустріч Асоціації “Бутильовані води України” в Одесі, яка зібрала більше 35 учасників ринку доставки води України.

В рамках зустрічі були розглянуті питання щодо продажу обладнання, а саме кулерів, клієнтам.

Всім учасникам ринку відомо, що кулер – це найбільш зручний пристрій для споживання води, адже гаряча та холодна вода завжди під рукою. За допомогою кулера можна приготувати гарячий чай або каву та отримати прохолодну воду одночасно.

У США було проведено дослідження, яке показало, що споживачі, які користуються кулером, споживають на 43% більше води та на 54% менше солодких напоїв, ніж середній споживач. Таким чином, наявність кулера також впливає і на здоров’я.

Розпочався захід із презентації компанії HotFrost України, яка на цей раз приймала зустріч.

Учасники зустрічі змогли ознайомитися із динамікою ринку кулерів України, який у 2016 році показує значне зростання, а також з найбільш популярними моделями кулерів.

Далі ми розглянули ринок кулерів в Європі (дані Zenith International), якому прогнозують значний ріст до 2020 року. А також програми, які використовують провідні компанії України та інших країн для збільшення продажу кулерів.

Наприкінці зустрічі всі учасники мали змогу взяти участь у тренінгу від тьютеру Единбурзької бізнес-школи Олени Ковальчук “Як зільшити кулеризацію клієнтської бази”

Всі учасники прийшли до того, що ми мало приділяємо увагу продажу кулерів, особливо у сегменті домогосподарств. Але всі бачать величезну перспективу саме цього напрямку.

Шановні колеги, ми хочемо обирати найбільш цікаві теми, які стосуються нашого ринку, тому просимо заповнити невелику форми зворотнього зв’язку.

Ваше ім'я (обов'язково)

Контактний телефон (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Найменування компанії (обов'язково)

Населений пункт

Які тематики є найбільш цікавими для Вас