ТОВ Дарвет

Iнформацiя про компанiю

expressionВиробник мінеральної природної столової води «Експресія» – компанія ТОВ «Дарвет»  заснована    у 1996 році.

Мінеральна природна столова вода «Експресія» видобувається з Дніпропетровського родовища, яке вивчено, розроблено і зареєстровано у 2006 році. Свердловина пробурена глибиною 72м й розкриває водоносний горизонт в утвореннях бучацького ярусу палеогенової системи, представлених дрібнозернистими пісками. Вік цих порід коливається у межах 58 млн. років.

Вивчення мінеральної води, та надання рекомендацій для  промислового розливу проведено Українським НДІ медичної реабілітації та курортології (м. Одеса) – єдиною організацією у межах України у повноваження якої  давати оцінку мінеральних вод і визначати їх придатність до застосування.

Основні показники якості мінеральної природної столової води “Експресія”  відповідають вимогам  “Стандарту  Кодекса на мінеральні природні  води” CODEX STAN 108-1981, Rev/1-19971 та  “Директиви  ради Європейської спільноти 98/83/ЕС щодо якості води, яка призначена для вживання людиною”.

Iнформацiя про виробництво

Компанія виробляє бутильовану  воду ємкістю 1.5 л, 5 л, 18.9 л, а також в упаковці Bag-in-Box ємкістю 10 л.

На виробництві запроваджена унікальна високотехнологічна лінія-автомат «Scate- 19», яка включає механічну фільтрацію, ультрафіолетову стерилізацію води, мийку під тиском 150атм., дезінфекцію, та ополіскування бутилен озонованою водою, налив та закриття пробкою, продуктивністю до 400 бутилен на годину.

Дніпропетровське родовище мінеральної природної столової води «Експресія» розташовано поруч з виробництвом.

Контактна Iнформацiя

  • Cайтwww.expressia.dp.ua
  • Телефон: (056) 729-56-56
  • E-mail: info@expressia.dp.ua
  • Адреса: 49051, м. Дніпропетровськ, вул. Комісара Крилова, 1С.